EASY CUT jsou řezačky pro mnoho profesí.

Shield 165

Shield je laminovací jednotka, která kombinuje inovaci, výkon, nízkou investiční úroveň, plnou modernizaci a ochranu investic ve střednědobém až dlouhodobém horizontu. Série Shield je ve skutečnosti navržena a vyrobena tak, aby vyhovovala nejširšímu spektru aplikací, od automobilového obalu, přes výzdobu interiérů, obalů z vlnité lepenky až po širokou škálu grafických a signalizačních aplikací.

Díky své pneumatické technologii snižuje řada Shield čas instalace stroje a potřebu zaměstnávat specializovaný personál. Na rozdíl od laminátorů s elektrickou tlakovou technologií je možnost chyby výpočtu tloušťky ve skutečnosti snížena na nulu. Dostupnost verze s vyhřívanými válci dále zvyšuje možnosti použití.

Hlavní funkce:

Laminovačka série Shield je vybavena vnitřním kompresorem vzduchu. Stačí, když ji zapojíte, tato přivede laminátor na teplotu a začne pracovat.

Má ekologicky udržitelný systém tlaku vzduchu s mnohem nižší spotřebou energie ve srovnání s elektromotory.

Samo-adaptabilní systém tlaku vzduchu s nezávislými písty se automaticky přizpůsobuje různým tloušťkám a spravuje tak nerovnosti podkladu/materiálu. Válce se přizpůsobují povrchu v reálném čas

Díky flexibilitě je možné předem nastavit tlak aplikovaný na každý podklad/materiál. Jakmile je materiál umístěn, je vždy možné provést úpravy tlaku.

Možnosti a příslušenství:


Mezi dostupné možnosti patří hlavní válce vyhřívané na 50 ° C, ruční horizontální řezací jednotka a variabilní počet vertikálních řezacích jednotek na výstupu, které lze umístit podle potřeb uživatele.

Balící edice:
Je vybavena pracovním stolem s podsvícením, dvojitým motorizovaným válečkem, automatickým rotačním řezacím systémem a může být doplněn podsvícenými stoly odolnými proti poškrábání, zásuvkami pro nástroje a nádobou pro sběr odpadu /média. Vstupní a výstupní stoly jsou standardní velikosti, ale můžete si  objednat další skládací stoly pro dynamické zvětšení vašeho pracovního prostoru. Laminovací válečky jsou také potaženy speciálním typem silikonu, který usnadňuje přilnavost laminovací fólie k materiálu.

Flatbed (plošina) edice:
Je vybavena nakládacími / vykládacími stoly s válečky a tlakovým systémem optimalizovaným pro samoregulaci tloušťky desek. To vám umožní umístit laminovačku Shield doprostřed mezi digitální plochou tiskárnou (na bázi UV nebo na bázi vody) a digitálním řezacím systémem.

 

Rozměry: 217 x 78 x 140 cm (d x š x v )
Maximální pracovní šířka: 165 mm.
Maximální rychlost: 4 m / min
Maximální tloušťka vrstvy: 30 mm.
Hloubka stolu: 770 mm.
Výška pracovního stolu: 910 mm.
Hmotnost netto: 183 Kg.
Elektrické požadavky/napájení: 230v - 50Hz / 110v - 60Hz
Spotřeba energie: Max. 2,5A - 400W
Stlačený vzduch: 6Ba

 
266151
2661521266151266152
 • Výstřižek 2 Doprava zdarma Kód: 387
  Laminátor velkoformátový Shield 165
  Na dotaz Značka: Neolt Factory Záruka: 1 rok

  Shield je laminovací jednotka, která kombinuje inovaci, výkon, nízkou investiční úroveň, plnou modernizaci a ochranu investic ve střednědobém až dlouhodobém horizontu. Série Shield je ve skutečnosti navržena a vyrobena tak, aby vyhovovala nejširšímu spektru aplikací, od automobilového polepu, přes výzdobu interiérů, obalů z vlnité lepenky až po širokou škálu grafických a signalizačních aplikací.

  Díky své pneumatické technologii snižuje řada Shield čas instalace stroje a potřebu zaměstnávat specializovaný personál. Na rozdíl od laminátorů s elektrickou tlakovou technologií je možnost chyby výpočtu tloušťky ve skutečnosti snížena na nulu. Dostupnost verze s vyhřívanými válci dále zvyšuje možnosti použití.

  Kompletní parametry a nejčastěji kladené otázky neleznete zde

  V případě, že zboží není skladem, kontaktujte nás prosím na csneolt@csneolt.cz

  Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH!

  219 960 Kč bez DPH 266 151,60 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem